Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 31.82km
  • Czas 01:34
  • VAVG 20.31km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

12.01.2017 - Nadal biało

Czwartek, 12 stycznia 2017 · dodano: 12.01.2017 | Komentarze 0



Zimy ciąg dalszy :(
Temperatury już ludzkie tylko śniegu powolutku przybywa.

Nadal zima





  • DST 36.56km
  • Czas 01:43
  • VAVG 21.30km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

11.01.2017 - Dwa kółka

Środa, 11 stycznia 2017 · dodano: 12.01.2017 | Komentarze 0



Przyszła pora na zmianę "kapci" w mojej zimówce. Dla porównania przejechałem tą samą trasę na zwykłych oponach a potem na Hutchinson Scorpion 26 x 2.00 różnica kosmiczna :D


Nowe laczki do zimówki
Nowe laczki do zimówki © MARIOBIKER1973


  • DST 23.81km
  • Czas 01:05
  • VAVG 21.98km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

10.01.2017

Wtorek, 10 stycznia 2017 · dodano: 12.01.2017 | Komentarze 0



  • DST 7.92km
  • Czas 00:23
  • VAVG 20.66km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

09.01.2017

Poniedziałek, 9 stycznia 2017 · dodano: 12.01.2017 | Komentarze 0



  • DST 27.57km
  • Czas 01:21
  • VAVG 20.42km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

08.01.2017 - Mroźna niedziela

Niedziela, 8 stycznia 2017 · dodano: 08.01.2017 | Komentarze 0



Mróz już powoli odpuszcza. Przy -12C już nie ma tragedii.


  • DST 42.18km
  • Czas 02:31
  • VAVG 16.76km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

07.01.2017 - Winter attack

Sobota, 7 stycznia 2017 · dodano: 07.01.2017 | Komentarze 5


Kolejny dzień zima nie daje za wygraną. Temperatury w okolicach dwudziestu stopni poniżej zera. Wycieczka po okolicznych lasach, ujechałem się okrutnie ;)

Na skróty
Na skróty © MARIOBIKER1973

Zima w lesie
Zima w lesie © MARIOBIKER1973

W blasku księżyca
W blasku księżyca © MARIOBIKER1973

Dzikim szlakiem
Dzikim szlakiem © MARIOBIKER1973


  • DST 18.64km
  • Czas 00:58
  • VAVG 19.28km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

06.06.2017 - Trzech Króli na rowerowo ;)

Piątek, 6 stycznia 2017 · dodano: 07.01.2017 | Komentarze 0



  • DST 5.21km
  • Czas 00:18
  • VAVG 17.37km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

05.01.2017 - Straszny hebel ;)

Czwartek, 5 stycznia 2017 · dodano: 06.01.2017 | Komentarze 2



Przy - 17C wystarczyło kilka kilometrów ;)


Straszny hebel
Straszny hebel © MARIOBIKER1973


  • DST 25.11km
  • Czas 01:17
  • VAVG 19.57km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

04.01.2017 - Harce na śniegu

Środa, 4 stycznia 2017 · dodano: 04.01.2017 | Komentarze 0


Żadne wiatry, żadne mrozy nie odbiorą mi cyklozy.



  • DST 22.41km
  • Czas 01:05
  • VAVG 20.69km/h
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

03.01.2017 - Takie tam dookoła chałupy ;)

Wtorek, 3 stycznia 2017 · dodano: 04.01.2017 | Komentarze 0