Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 61.60km
  • Czas 02:48
  • VAVG 22.00km/h
  • VMAX 41.30km/h
  • Podjazdy 346m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

29-09-2016

Czwartek, 29 września 2016 · dodano: 29.09.2016 | Komentarze 0




Poranne ptrganie ;)


Poranne ptrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)


Poranne pyrganie ;)



  • DST 85.45km
  • Czas 03:46
  • VAVG 22.69km/h
  • VMAX 43.10km/h
  • Podjazdy 526m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

28-09-2016

Środa, 28 września 2016 · dodano: 28.09.2016 | Komentarze 0



Powrót na Jasną Stronę Mocy ;)

Środowe co nie co ;)


Środowe co nie co ;) 2


Środowe co nie co ;) 3


Środowe co nie co ;) 4



  • DST 53.21km
  • Czas 02:24
  • VAVG 22.17km/h
  • VMAX 39.80km/h
  • Podjazdy 321m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

27-09-2016

Wtorek, 27 września 2016 · dodano: 27.09.2016 | Komentarze 0



Do i z pracy.
A w domu mała niespodzianka ;)


Powrót z pracy
Powrót z pracy © MARIOBIKER1973


Prezent od 1008 ;)
Prezent od 1008 ;) © MARIOBIKER1973


  • DST 28.55km
  • Czas 01:25
  • VAVG 20.15km/h
  • VMAX 38.50km/h
  • Podjazdy 163m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

26-09-2016

Poniedziałek, 26 września 2016 · dodano: 27.09.2016 | Komentarze 0


Po niedzielnym maratonie moje stare kości trzeszczały przy każdym ruchu ;)
Jak to mówią " nie ma że boli" trzeba się było trochę pokręcić aby całkiem nie zardzewieć. O dziwo na rowerze było o niebo lepiej niż się spodziewałem.


  • Aktywność Jazda na rowerze

25-09-2016

Niedziela, 25 września 2016 · dodano: 26.09.2016 | Komentarze 2



No i stało się ;) dzień bez przejechanego nawet jednego kilometra.
W zamian udało mi się przebiec po raz pierwszy (i chyba ostatni) Królewski Dystans.

38. PZU Marton Warszawski
38. PZU Maraton Warszawski © MARIOBIKER1973

Na chwilę przed startem
Na chwilę przed startem © MARIOBIKER1973


  • DST 51.72km
  • Czas 02:26
  • VAVG 21.25km/h
  • VMAX 40.20km/h
  • Podjazdy 273m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

24-09-2016

Sobota, 24 września 2016 · dodano: 26.09.2016 | Komentarze 0



Most się buduje
Most się buduje © MARIOBIKER1973

Sobotnie dojazdy
Sobotnie dojazdy © MARIOBIKER1973


  • DST 32.88km
  • Czas 01:27
  • VAVG 22.68km/h
  • VMAX 41.50km/h
  • Podjazdy 219m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

23-09-2016

Piątek, 23 września 2016 · dodano: 24.09.2016 | Komentarze 0




Do pracy
Do pracy © MARIOBIKER1973


  • DST 86.07km
  • Czas 03:54
  • VAVG 22.07km/h
  • VMAX 43.10km/h
  • Podjazdy 562m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

22-09-2016

Czwartek, 22 września 2016 · dodano: 22.09.2016 | Komentarze 0




Wieczorne kółko
Wieczorne kółko © MARIOBIKER1973


  • DST 64.69km
  • Czas 02:54
  • VAVG 22.31km/h
  • VMAX 41.30km/h
  • Podjazdy 342m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

21-09-2016

Środa, 21 września 2016 · dodano: 21.09.2016 | Komentarze 0



Piękny poranek
Piękny poranek © MARIOBIKER1973

Piękny poranek 2
Piękny poranek 2 © MARIOBIKER1973

Piękny poranek 3
Piękny poranek 3 © MARIOBIKER1973

Wieczorne szwędanie
Wieczorne szwędanie © MARIOBIKER1973


  • DST 77.94km
  • Czas 03:33
  • VAVG 21.95km/h
  • VMAX 42.80km/h
  • Podjazdy 401m
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

20-09-2016

Wtorek, 20 września 2016 · dodano: 20.09.2016 | Komentarze 2


20 wrzesień 2006, to już zleciała cała dekada ;)
Mój rowerek właśnie skończył 10 lat :)  Z oryginału pozostała tylko rama i kilka drobiazgów bo resztę zajeździłem ;)
Trochę razem pozwiedzaliśmy a ostatnimi czasy troszkę pobawiliśmy się w "kolarstwo" długodystansowe.
Puki co nie mam pomysłu na nowy rower więc dalej będziemy się razem "mordować" :)


To już 10 lat
To już 10 lat © MARIOBIKER1973