Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 49.82km
  • Czas 02:24
  • VAVG 20.76km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.13 - Mamrotanie cz. 2

Niedziela, 13 września 2015 · dodano: 14.09.2015 | Komentarze 2


Drugi dzień mamrotania to przejazd do Jeruzala. Niestety przytrafiła mi się mała kontuzja (żołądka) i po kilkudziesięciu kilometrach byłem zmuszony do skorzystania z innego środka lokomocji.

W drodze do Jeruzala
W drodze do Jeruzala © MARIOBIKER1973

Jeruzal zdobyty
Jeruzal zdobyty © MARIOBIKER1973

Mamrotanie 2015
Mamrotanie 2015 © MARIOBIKER1973

Przed sklepem w Jeruzalu
Przed sklepem w Jeruzalu © MARIOBIKER1973

Koń także przyjechał namamrota
Koń także przyjechał na mamrota © MARIOBIKER1973




  • DST 135.36km
  • Czas 06:41
  • VAVG 20.25km/h
  • VMAX 39.30km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.12 - Mamrotanie cz. 1

Sobota, 12 września 2015 · dodano: 14.09.2015 | Komentarze 0


Mamrotanie czyli wrześniowy wyjazd Rowerowego Lublina do Jeruzala czyli filmowych Wilkowyj. W tym roku była to już trzecia edycja. Już od samego początku pogoda nie nastrajała do optymizmu, po prostu lało i było zimno. Jednak dla zgranej ekipy nie było to wielką przeszkodą. Naszych humorów nie popsuły nawet cztery kapcie na pierwszych kilku kilometrach. Zmoknięci ale szczęśliwi dotarliśmy do Stoczka Łukowskiego, tam mieliśmy zaklepane miejsce w domkach (które pamiętają Gierka) w ośrodku "Izydory". Po szybkim wskoczeniu w suche ciuszki udaliśmy się na obiadek. Właścicielka ośrodka serwuje bardzo smaczne posiłki w bardzo niskich cenach. Dodam, że piwo jest w takiej cenie ze nie opłaca się chodzić do sklepu. Po obfitym i bardzo smacznym posiłku przyszła pora na ognisko. Mieliśmy dwóch solenizantów więc biesiada przy ognisku przeciągnęła się chyba do trzeciej nad ranem.

Pora ruszać w drogę
Pora ruszać w drogę © MARIOBIKER1973

Każdy chciał mieć fotkę w Katarzynie
Każdy chciał mieć fotkę w Katarzynie © MARIOBIKER1973

Kolejna zbioróweczka
Kolejna zbioróweczka © MARIOBIKER1973

Gdzieś na trasie
Gdzieś na trasie © MARIOBIKER1973

Nasz kolega Krzyś bochodził urodziny
Nasz kolega Krzyś obchodził urodziny © MARIOBIKER1973

Kask w wersji wycieczkowej
Kask w wersji wycieczkowej © MARIOBIKER1973

Przed obiadkiem
Przed obiadkiem © MARIOBIKER1973

Przy ognisku z Papużkami
Przy ognisku z Papużkami © MARIOBIKER1973



  • DST 59.39km
  • Czas 02:49
  • VAVG 21.09km/h
  • VMAX 39.50km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.11 - Z pracy + po okolicy

Piątek, 11 września 2015 · dodano: 11.09.2015 | Komentarze 0


Idzie jesień, niestety :-/
Idzie jesień, niestety :-/ © MARIOBIKER1973


  • DST 55.75km
  • Czas 02:36
  • VAVG 21.44km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.10 - Po okolicy + do pracy

Czwartek, 10 września 2015 · dodano: 10.09.2015 | Komentarze 1


Pojeździłem po okolicy a przy okazji porozwieszałem plakaty związane z Europejskim Tygodniem  Zrównoważonego Transportu a wieczorem do pracy.

Nad Nędznicą
Nad Nędznicą © MARIOBIKER1973

Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu © MARIOBIKER1973




  • DST 52.63km
  • Czas 02:25
  • VAVG 21.78km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.09 - Do i z pracy

Środa, 9 września 2015 · dodano: 10.09.2015 | Komentarze 0


Niedrzwica - Lublin - Niedrzwica


Chłodno, szaro i ponuro
Chłodno, szaro i ponuro © MARIOBIKER1973



  • DST 56.21km
  • Czas 02:37
  • VAVG 21.48km/h
  • VMAX 37.90km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.08 - Po okolicy

Wtorek, 8 września 2015 · dodano: 08.09.2015 | Komentarze 1


Przed południem całkiem niezła pogoda więc powłóczyłem się po okolicy.
Wieczorem jeszcze kilka kilometrów i oczywiście obowiązkowa wizyta w piekarni.


Jeszcze nie dawno była tam szutrówka
Jeszcze nie dawno była tam szutrówka © MARIOBIKER1973


Gdzieś po drodze
Gdzieś po drodze © MARIOBIKER1973


Bajkowy domek
Bajkowy domek © MARIOBIKER1973


Zrobione ze smakiem
Zrobione ze smakiem © MARIOBIKER1973


Zawstydzony aniołek
Zawstydzony aniołek © MARIOBIKER1973


Fantazyjna lampka
Fantazyjna lampka © MARIOBIKER1973


Prawie w domu
Prawie w domu © MARIOBIKER1973





Wieczorne niebo
Wieczorne niebo © MARIOBIKER1973

Mokro na
Mokro na "19" © MARIOBIKER1973



  • DST 38.21km
  • Czas 01:45
  • VAVG 21.83km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.07 - Z pracy + coś po okolicy

Poniedziałek, 7 września 2015 · dodano: 08.09.2015 | Komentarze 0


Całą noc lało. Na szczęście rano pogoda się uspokoiła i prawie suchy wróciłem do domu. Jeszcze kilka kilometrów po okolicy i pogoda znowu się popsuła.


Przy takiej pogodzie na DDR pustki
Przy takiej pogodzie na DDR pustki © MARIOBIKER1973


Czyba czekają na sprzyjające wiatry
Chyba czekają na sprzyjające wiatry © MARIOBIKER1973


DDR wzdłóż zalewu
DDR wzdłuż zalewu © MARIOBIKER1973


Trochę wiało
Trochę wiało © MARIOBIKER1973


  • DST 74.32km
  • Czas 03:26
  • VAVG 21.65km/h
  • VMAX 42.30km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.06 - Praca

Niedziela, 6 września 2015 · dodano: 06.09.2015 | Komentarze 4


Wietrznie i zimno.

Pochmurny i chłodny niedzielny poranek
Pochmurny i chłodny niedzielny poranek © MARIOBIKER1973

DDR nad zalewem
DDR nad zalewem © MARIOBIKER1973

Jaskółki zbierają się przed odlotem
Jaskółki zbierają się przed odlotem © MARIOBIKER1973



  • DST 53.74km
  • Czas 02:26
  • VAVG 22.08km/h
  • VMAX 39.70km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.05 - Praca

Sobota, 5 września 2015 · dodano: 06.09.2015 | Komentarze 0


Do i z pracy. Rano ziąb pieruński około 7C - masakra.

Bajkowy poranek
Bajkowy poranek © MARIOBIKER1973

Sobotni poranek
Sobotni poranek © MARIOBIKER1973

Poranki już chłodne
Poranki już chłodne © MARIOBIKER1973


  • DST 55.91km
  • Czas 02:46
  • VAVG 20.21km/h
  • VMAX 32.10km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015.09.04 - Deszcz i słońce

Piątek, 4 września 2015 · dodano: 04.09.2015 | Komentarze 2


Deszcz od samego rana, jak tylko trochę się uspokoiło wybrałem się na objazd okolicznych zagajników. Uciapałem się strasznie ale było fajnie. Wieczorem pokazało się słoneczko i można było śmignąć troszkę po asfalcie.


Leśną ścieżką
Leśną ścieżką © MARIOBIKER1973


Jeszcze zielono
Jeszcze zielono © MARIOBIKER1973


Łowisko
Łowisko "Cicha Woda" © MARIOBIKER1973


Na polach już jesień
Na polach już jesień © MARIOBIKER1973