Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 25.14km
  • Czas 01:06
  • VAVG 22.85km/h
  • VMAX 38.70km/h
  • Temperatura 35.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-05 - II

Środa, 5 sierpnia 2015 · dodano: 05.08.2015 | Komentarze 0


Praca (Niedrzwica - Lublin).


  • DST 67.45km
  • Czas 02:48
  • VAVG 24.09km/h
  • VMAX 45.30km/h
  • Temperatura 24.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-05

Środa, 5 sierpnia 2015 · dodano: 05.08.2015 | Komentarze 2


Minęło dziesięć dni od mojego wypadku i miałem już serdecznie dosyć rowerka stacjonarnego. Wstałem wcześnie i postanowiłem  przejechać parę kilometrów. Okazja ku temu była bardzo dobra ponieważ moja mama po raz kolejny uczestniczyła w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę a ja miałem w zwyczaju odwiedzać ją na trasie. Jechało się bardzo przyjemnie tylko na dołkach czułem jeszcze obolałe mięśnie. Lewa ręka jest już prawie całkiem sprawna natomiast w prawej brakuje mocy i prawie cały czas wiozłem ją na lemondce. Po spotkaniu się z mamą zawinąłem się w drogę powrotną. Po tak długiej przerwie jazda na rowerze "smakuje" jeszcze lepiej i nic nie jest w stanie tego zastąpić.


Na Rynku w Urzędowie
Na Rynku w Urzędowie © MARIOBIKER1973


XXXVII Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę - Grupa 6
XXXVII Piesza Pielgrzymka z Lublina na Jasną Górę - Grupa 6 © MARIOBIKER1973


Z mamą na postoju w Sanktuarium Św. Otylii
Z mamą na postoju w Sanktuarium Św. Otylii © MARIOBIKER1973





  • DST 46.32km
  • Czas 02:16
  • VAVG 20.44km/h
  • VMAX 28.40km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-04

Wtorek, 4 sierpnia 2015 · dodano: 05.08.2015 | Komentarze 0


Kolejna wizyta u chłopaków z rehabilitacji i kolejne śmigania na rowerku rehabilitacyjnym. Koledzy z pracy widząc w jakim kiepskim humorze siedzę w pracy postanowili mnie trochę rozweselić i fundneli mi szoskę ;)


Prezent od kolegów ;)
Prezent od kolegów ;) © MARIOBIKER1973


  • DST 62.31km
  • Czas 03:16
  • VAVG 19.07km/h
  • VMAX 29.30km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-03

Poniedziałek, 3 sierpnia 2015 · dodano: 04.08.2015 | Komentarze 0



  • DST 52.01km
  • Czas 02:38
  • VAVG 19.75km/h
  • VMAX 32.10km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-02

Niedziela, 2 sierpnia 2015 · dodano: 03.08.2015 | Komentarze 0

Powoli mam dosyć kręcenia w pokoju przed telewizorem.


  • DST 48.72km
  • Czas 02:33
  • VAVG 19.11km/h
  • VMAX 37.70km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

2015-08-01

Sobota, 1 sierpnia 2015 · dodano: 01.08.2015 | Komentarze 0


Za oknem piękna (rowerowa) pogoda a ja jestem uziemiony. Jutro minie tydzień od "gleby" a ja już powoli dostaje kręćka ;) Tak długiej przerwy w prawdziwym rowerowaniu to nie miałem bardzo dawno. Na szczęście łapka z dnia na dzień jest coraz bardziej sprawna. Dzisiaj aby choć troszkę uatrakcyjnić pedałowanie na rowerku stacjonarnym w czasie "jazdy" oglądałem najlepsze akcje Rafała Majki z zeszłorocznego Tour de France.


  • DST 34.52km
  • Czas 01:41
  • VAVG 20.51km/h
  • VMAX 34.90km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

31.07.2015

Piątek, 31 lipca 2015 · dodano: 31.07.2015 | Komentarze 2


Ciąg dalszy szaleństw na rowerku rehabilitacyjnym. Łapka oplastrowana (na różowo) i jest coraz lepiej :)


  • DST 48.63km
  • Czas 02:39
  • VAVG 18.35km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

30.07.2015

Czwartek, 30 lipca 2015 · dodano: 30.07.2015 | Komentarze 8


Po kontrolnej wizycie u chirurga i kamień spadł mi z serca. Po obejrzeniu RTG stwierdził, że miałem dużo szczęścia i wszystkie gnaty mam całe. Teraz czeka mnie tylko sporo ćwiczeń aby prawa ręka wróciła do pełnej sprawności. Sierpień prawie na pewno jest stracony ale wrzesień może da się uratować :) Puki co pozostaje mi kręcenie na rowerku treningowym.


Na szczęście wszystkie kości całe
Na szczęście wszystkie kości całe © MARIOBIKER1973




  • DST 51.03km
  • Czas 02:29
  • VAVG 20.55km/h
  • VMAX 34.90km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

29.07.2015

Środa, 29 lipca 2015 · dodano: 29.07.2015 | Komentarze 0


Po pracy skorzystałem z tego że na rehabilitacji nie było chętnych na rowerek więc trochę pośmigałem a reszta po południu w domu.


  • DST 49.32km
  • Czas 02:34
  • VAVG 19.22km/h
  • VMAX 26.30km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

28.07.2015

Wtorek, 28 lipca 2015 · dodano: 28.07.2015 | Komentarze 0


Ciąg dalszy zabawy na rowerku stacjonarnym.