Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 8.72km
  • Czas 00:33
  • VAVG 15.85km/h
  • VMAX 31.20km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

27.07.2015

Poniedziałek, 27 lipca 2015 · dodano: 28.07.2015 | Komentarze 2


Jest dużo gorzej niż myślałem :(
Pozdzierana lewa ręka mimo, że wygląda bardzo nieciekawie jest w pełni sprawna. Natomiast ręka prawa na której nie ma żadnych śladów w poniedziałek rano tak mnie napieprzała, że nie mogłem nią ruszać w żadną stronę. Na szczęście nie ma żadnej opuchlizny i wszystko wskazuje że to tylko bardzo silne potłuczenie. Jednak dla pewności wybrałem się do lekarza. Po obejrzeniu mojej łapy potwierdził moje przypuszczenia. Na wszelki wypadek zrobiłem rtg i przy następnej wizycie będę miał już 100 % pewności co do stanu mojej prawicy. Niewinna sytuacja rozwaliła wszystkie plany na sierpień a nie wiadomo co będzie z wrześniem.
W domu znalazłem i "przeprosiłem" rowerek stacjonarny. da się da tym "jeździć" ale przyjemności zero.


  • DST 71.58km
  • Czas 03:04
  • VAVG 23.34km/h
  • VMAX 42.10km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

26.07.2015

Niedziela, 26 lipca 2015 · dodano: 26.07.2015 | Komentarze 8


Tak pechowego (rowerowo)  weekendu to już dawno nie miałem. Wczoraj burza pokrzyżowała plany na wieczorną przejażdżkę. Dzisiaj kiedy pogoda była rowerowa to zaliczyłem dzwona :( Mocno poobijany wylądowałem na pogotowiu. Całe szczęście że gnaty są całe i skończyło się na szlifach. Chociaż ten krwiak na łokciu nie bardzo podobał się lekarzowi. Jakoś doturlałem się do domu bo rower nie ucierpiał. Jutro pewnie wszystko będzie mnie boleć.


Po wczorajszych opadach nie było już śladu
Po wczorajszych opadach nie było już śladu © MARIOBIKER1973


Załatwiony na cacy
Załatwiony na cacy © MARIOBIKER1973



  • DST 56.82km
  • Czas 02:19
  • VAVG 24.53km/h
  • VMAX 39.40km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

25.07.2015

Sobota, 25 lipca 2015 · dodano: 25.07.2015 | Komentarze 0



Rano powrót z pracy a później jakieś zakupy i różne duperele jak to przy sobocie. Na późne popołudnie ustawiłem się z kumplem na zrobienie kilku kaemów, niestety nadchodząca burza bardzo szybko zweryfikowała nasze plany.


  • DST 81.78km
  • Czas 03:33
  • VAVG 23.04km/h
  • VMAX 48.10km/h
  • Temperatura 29.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

24.07.2015

Piątek, 24 lipca 2015 · dodano: 24.07.2015 | Komentarze 2


Jabłonna
Jabłonna © MARIOBIKER1973

Kościół w Krężnicy Jarej
Kościół w Krężnicy Jarej © MARIOBIKER1973










  • DST 52.03km
  • Czas 02:17
  • VAVG 22.79km/h
  • VMAX 43.80km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

23.07.2015

Czwartek, 23 lipca 2015 · dodano: 24.07.2015 | Komentarze 0


Niedrzwica - Lublin - Niedrzwica czyli do i z pracy.


  • DST 56.07km
  • Czas 02:33
  • VAVG 21.99km/h
  • VMAX 49.80km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

22.07.2015

Środa, 22 lipca 2015 · dodano: 22.07.2015 | Komentarze 0


Bezchmurne niebo na termometrze trzy dyszki :) większość ludzi przy takiej pogodzie nie wychodzi z cienia. Natomiast ja bardzo lubię takie warunki ( o wiele bardziej niż ziąb ). Nie miałem czasu aby wypuścić się gdzieś dalej tylko ciułałem przez cały dzień kaemy. Wyszło całkiem przyzwoicie :)


  • DST 88.97km
  • Czas 04:08
  • VAVG 21.52km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Temperatura 26.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

21.07.2015

Wtorek, 21 lipca 2015 · dodano: 21.07.2015 | Komentarze 0


Rano powrót z pracy. Wieczorem razem z ekipą RL powłóczyłem się troszkę.


Ustawka Mraugo
Ustawka Mraugo © MARIOBIKER1973


  • DST 67.41km
  • Czas 03:08
  • VAVG 21.51km/h
  • VMAX 41.50km/h
  • Temperatura 25.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

20.07.2015

Poniedziałek, 20 lipca 2015 · dodano: 20.07.2015 | Komentarze 0


Pogoda całkiem rowerowa, chociaż gdy się jechało pod wiatr to skutecznie przeszkadzał.




  • DST 51.82km
  • Czas 02:27
  • VAVG 21.15km/h
  • VMAX 39.40km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

19.07.2015

Niedziela, 19 lipca 2015 · dodano: 19.07.2015 | Komentarze 0



Do i z pracy. Zmokłem rano i wieczorem. Oczywiście przez cały dzień była ładna pogoda.


  • DST 126.12km
  • Czas 05:48
  • VAVG 21.74km/h
  • VMAX 47.30km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

18.07.2015

Sobota, 18 lipca 2015 · dodano: 18.07.2015 | Komentarze 4


Plany na sobotę były troszkę inne ale jak to w życiu bywa nie wszystko da się zaplanować. Obudziłem się z potwornym bólem głowy i wiedziałem, że z przedpołudniowej "100" nic nie będzie. Przetrząsnąłem domową  apteczkę i było już dużo lepiej. Postanowiłem wykorzystać resztę przedpołudnia i zrobiłem szybki przejazd na trasie Niedrzwica - Kraśnik - Niedrzwica. Później razem z Kasią i Radzikiem wyjechałem na spotkanie "naszych" powracających z sakwiarskiej wyprawy (Świnoujście - Gdańsk - Augustów - Lublin). Chwila na pogaduchy przy lokalnym izotoniku. Następnie udajemy się na ślub naszej koleżanki z RL Moniki. Po ceremonii chwila przerwy dla ochłody. Na koniec dnia razem z Radzikiem ukręciłem jeszcze kilka kilometrów.

W doborowym towarzystwie
W doborowym towarzystwie © MARIOBIKER1973

Powitanie Podróżników
Powitanie Podróżników © MARIOBIKER1973

Uzupełniamy elektrolity
Uzupełniamy elektrolity © MARIOBIKER1973

Ciekawe ujecie
Ciekawe ujecie © MARIOBIKER1973

Czekamy na Młodą Parę
Czekamy na Młodą Parę © MARIOBIKER1973

Monika i Tomek
Monika i Tomek © MARIOBIKER1973

Byli i koledzy Tomka
Byli i koledzy Tomka © MARIOBIKER1973

Ślub Moniki i Tomka
Ślub Moniki i Tomka © MARIOBIKER1973