Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 68.35km
  • Czas 02:55
  • VAVG 23.43km/h
  • VMAX 39.30km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

17.06.2015 - Po okolicy + wizyta u ... :)

Środa, 17 czerwca 2015 · dodano: 18.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 49.82km
  • Czas 02:11
  • VAVG 22.82km/h
  • VMAX 39.50km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

16.06.2015 - Po pracy

Wtorek, 16 czerwca 2015 · dodano: 16.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 30.38km
  • Czas 01:24
  • VAVG 21.70km/h
  • VMAX 39.40km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

15.06.2015 - Praca + ...

Poniedziałek, 15 czerwca 2015 · dodano: 15.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 544.95km
  • Czas 28:50
  • VAVG 18.90km/h
  • VMAX 71.40km/h
  • Temperatura 38.4°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

13.06.2015 - Maraton Podróżnika

Sobota, 13 czerwca 2015 · dodano: 15.06.2015 | Komentarze 7


Tegoroczny Maraton Podróżnika spokojnie można było nazwać "Maratonem Rzeźnika".
Ale od początku. W piątek razem z KrzyśkiemP i Endriu68 wbijam się do pociągu i dojeżdżamy nim do Miechowa. Dalej już na rowerach docieramy do bazy maratonu. Rozbijamy nasze namioty i zaczyna się integracja. Jest nas piątka (KrzysiekP, Endriu68, TomStep, Aqu i ja). Powoli zjeżdżają się inni uczestnicy i pod Sokolnicą robi się rowerowo. Śpię jak zabity i nawet chrapanie Endriu mi nie przeszkadza. W sobotni poranek wyczuwa się lekkie pod denerwowanie u co niektórych zawodników. Kurcze, oni tu przyjechali się ścigać. W pierwszej grupie startuje Endriu68 i TomStep, ja z Aqu w drugiej a Krzysiek w trzeciej. Po przebiciu się przez Kraków zaraz za Wieliczką zaczyna się normalna jazda. Hardkory pocisnęły mocno do przodu a reszta zaczęła jechać we własnym tempie. Właśnie w tamtych okolicach uformowała się nasza piątka, którą przejechała razem całą trasę. Z minuty na minutę robiło się coraz cieplej. W okolicach Limanowej podczas jazdy licznik pokazywał 38,4C. Na dobre zaczęły się porządne podjazdy i szybkie zjazdy. W Łapszach Niżnych mamy pierwszy punkt kontrolny i tam robimy przerwę na obiad. Właśnie tam Aqu i TomStep oświadczają nam, że rezygnują z dalszej jazdy i wracają do bazy maratonu. Na szczęście upał powoli słabnie i na Słowację wjeżdżamy przy ludzkiej temperaturze. Po raz kolejny okazało się, że na Słowacji około g. 21 zamiera życie. Trasa po Słowackiej stronie obfitowała w ciekawe (kilkunastokilometrowe) podjazdy.
Na punkcie kontrolnym nr 2 (Słowacja) czeka na nas pyszny makaron, kawa, herbata, drożdżówki, banany itd. Po powrocie na "naszą" stronę okazało się, że najgorsze dopiero przed nami. Wstrętny podjazd (przed Zawoją) z koszmarnym zjazdem pełnym łat był zupełnie nie atrakcyjny i tylko nabijał przewyższenia. Po trzecim punkcie kontrolnym w Korbielowie czwarty mamy po zdobyciu Przełęczy Krowiarki. Gdy do mety było coraz bliżej do pokonania została najgorsza ścianka zaraz za Makowem Podhalańskim. Później jeszcze kilka mniejszych i większych podjazdów i meta. Podsumowując maraton mogę stwierdzić, że trasa była bardzo trudna a do tego temperatury tropikalne. Udało mi się pokonać trasę i to jest dla mnie najważniejsze, wynik jest sprawą drugorzędną (zwłaszcza, że w górach jestem słabiutki  ). Specjalne podziękowania należą się Krzyśkowi (i jeszcze trzem chłopakom z naszej piątki, Wąski, Siudek i ŁukaszK) za piękną współprace na trasie maratonu.
Kilka fotek:  https://picasaweb.google.com/11610549443960877550...


Maraton Podróżnika 2015
Maraton Podróżnika 2015 © MARIOBIKER1973


  • DST 68.10km
  • Czas 02:59
  • VAVG 22.83km/h
  • VMAX 51.20km/h
  • Temperatura 30.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

12.06.2015 - Dojazd na maraton

Piątek, 12 czerwca 2015 · dodano: 15.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 57.04km
  • Czas 02:48
  • VAVG 20.37km/h
  • VMAX 39.40km/h
  • Temperatura 23.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

11.06.2015 - Praca + popołudniowy lajcik

Czwartek, 11 czerwca 2015 · dodano: 11.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 56.92km
  • Czas 02:32
  • VAVG 22.47km/h
  • VMAX 42.60km/h
  • Temperatura 20.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

10.06.2015 - Okolica + praca

Środa, 10 czerwca 2015 · dodano: 10.06.2015 | Komentarze 0



  • DST 51.63km
  • Czas 02:17
  • VAVG 22.61km/h
  • VMAX 40.80km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

09.06.2015 - Praca

Wtorek, 9 czerwca 2015 · dodano: 10.06.2015 | Komentarze 0

Na szczęście rano już nie padało
Na szczęście rano już nie padało © MARIOBIKER1973


Pogodny wieczór
Pogodny wieczór © MARIOBIKER1973


  • DST 80.47km
  • Czas 03:41
  • VAVG 21.85km/h
  • VMAX 42.10km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

08.06.2015 - Nie lubię poniedziałków

Poniedziałek, 8 czerwca 2015 · dodano: 08.06.2015 | Komentarze 0

Kościół pw. Św. Teodora w Wojciechowie
Kościół pw. Św. Teodora w Wojciechowie © MARIOBIKER1973




  • DST 58.38km
  • Czas 02:35
  • VAVG 22.60km/h
  • VMAX 46.20km/h
  • Temperatura 34.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

07.06.2015 - Praca + co nie co

Niedziela, 7 czerwca 2015 · dodano: 07.06.2015 | Komentarze 0


Rano powrót z pracy a później kilka kilometrów po okolicy w tropikalnych warunkach.

Na szczęście o tej porze na DDR jest lajcik
Na szczęście o tej porze na DDR jest lajcik © MARIOBIKER1973

Słoneczny niedzielny poranek
Słoneczny niedzielny poranek © MARIOBIKER1973