Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 96.38km
  • Czas 04:30
  • VAVG 21.42km/h
  • VMAX 46.30km/h
  • Temperatura 18.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

18.05.2015 - Po pracy + Nałęczów

Poniedziałek, 18 maja 2015 · dodano: 18.05.2015 | Komentarze 0


Rano powrót z nocnej szychty a później wycieczka do Nałęczowa.


Powrót z pracy
Powrót z pracy © MARIOBIKER1973


Kościół w Łubkach
Kościół w Łubkach © MARIOBIKER1973


Ławeczka W Nałęczowie
Ławeczka w Nałęczowie © MARIOBIKER1973


Wieża Ariańska w Wojciechowie
Wieża Ariańska w Wojciechowie © MARIOBIKER1973




  • DST 63.69km
  • Czas 02:53
  • VAVG 22.09km/h
  • VMAX 40.20km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

17.05.2015 - V Rodzinny Rajd Rowerowy

Niedziela, 17 maja 2015 · dodano: 17.05.2015 | Komentarze 0

 
Mimo bardzo chwiejnej pogody po raz piaty odbył się Rodzinny Rajd Rowerowy.  Przy okazji członkowie stowarzyszenia uhonorowali naszego kolegę który po pięciu latach postanowił opuścić szeregi Rowerowego Lublina. A wieczorem do pracy.

Niespodzianka dla Jurka
Niespodzianka dla Jurka © MARIOBIKER1973

Niespodzianka dla Jurka II
Niespodzianka dla Jurka II © MARIOBIKER1973

Mały koncercik z Koziołkiem
Mały koncercik z Koziołkiem © MARIOBIKER1973



  • DST 51.82km
  • Czas 02:21
  • VAVG 22.05km/h
  • VMAX 44.10km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

16.05.2015 - Praca

Sobota, 16 maja 2015 · dodano: 17.05.2015 | Komentarze 0


Normalnie to jakaś masakra. W połowie maja temperatura 2C (g. 6:30).

Słonecznie ale bardzo zimno
Słonecznie ale bardzo zimno © MARIOBIKER1973

Wieczorem temperatura też nie rozpieszczała
Wieczorem temperatura też nie rozpieszczała © MARIOBIKER1973


  • DST 51.72km
  • Czas 02:37
  • VAVG 19.77km/h
  • VMAX 38.70km/h
  • Temperatura 16.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

15.05.2015 - Ciuciubabka

Piątek, 15 maja 2015 · dodano: 15.05.2015 | Komentarze 2


Ciuciubabka - właśnie tak wyglądało moje dzisiejsze rowerowanie. Przez cały dzień pogoda się ze mną drażniła. Co wyjechałem z domu to pojawiały się ciężkie chmury i zaczynało kropić. Gdy pokazało się na dłużej słoneczko razem z Hubertem powłóczyłem się po okolicy. Nawet wieczorem musiałem skrócić wycieczkę bo oczywiście pokropiło.

Młody rowerzysta
Młody rowerzysta © MARIOBIKER1973

Nad rzeczką
Nad rzeczką © MARIOBIKER1973

Zielony parking
Zielony parking © MARIOBIKER1973

Boss na stawie ;)
Boss na stawie ;) © MARIOBIKER1973

Stawy na Górkach
Stawy na Górkach © MARIOBIKER1973

Wieczorna przejażdżka
Wieczorna przejażdżka © MARIOBIKER1973


  • DST 51.82km
  • Czas 02:15
  • VAVG 23.03km/h
  • VMAX 46.70km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

14.05.2105 - Po pracy

Czwartek, 14 maja 2015 · dodano: 14.05.2015 | Komentarze 0


Z pracy postanowiłem wrócić do domu okrężną drogą. Lublin - Prawiedniki - Żabia Wola - Tuszów - Bychawa - Strzyżewice - Niedrzwica. Jak się później okazało to tylko do południa pogoda się utrzymała. Później niestety lało :(

Całe szczęście że asfaltowa
Całe szczęście że asfaltowa © MARIOBIKER1973

Okolice Tuszowa
Okolice Tuszowa © MARIOBIKER1973

Rezerwat Przyrody
Rezerwat Przyrody "Podzamcze" © MARIOBIKER1973

Nad bychawskim zalewem
Nad bychawskim zalewem © MARIOBIKER1973

Ruiny zamku
Ruiny zamku © MARIOBIKER1973

Jeszcze się trzyma ;)
Jeszcze się trzyma ;) © MARIOBIKER1973

Zjazd do Strzyżewic
Zjazd do Strzyżewic © MARIOBIKER1973

Cmentarz żołnierzy austryjackich z 1915 r
Cmentarz żołnierzy Austriackich z 1915 r © MARIOBIKER1973

Ostatnia prosta
Ostatnia prosta © MARIOBIKER1973




  • DST 85.78km
  • Czas 03:38
  • VAVG 23.61km/h
  • VMAX 51.20km/h
  • Temperatura 14.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

13.05.2015 - Wietrznie + praca

Środa, 13 maja 2015 · dodano: 13.05.2015 | Komentarze 2


Poranek nie zapowiadał nic dobrego :( Było chłodno, wietrznie i pochmurno. Na szczęście wiatr rozwiał chmury i pokazało się słoneczko. Wygospodarowałem trochę czasu przed południem i powalczyłem z wiatrem ;) ( Niedrzwica - Leśniczówka - Wilkołaz - Pułankowice - Zakrzówek - Kiełczewice - Strzyżewice - Osmolice - Niedrzwica ). Wieczorem do pracy. To już czternasty sezon pokonywania tej samej trasy (praca).

Lesne oczko wodne
Leśne oczko wodne © MARIOBIKER1973

Charakterystyczny wiadukt w Wilkołazie
Charakterystyczny wiadukt w Wilkołazie © MARIOBIKER1973

Z wiatrem było pięknie
Z wiatrem było pięknie © MARIOBIKER1973

Zalewik w Zakrzówku
Zalewik w Zakrzówku © MARIOBIKER1973

Pomnik Marszałka
Pomnik Marszałka © MARIOBIKER1973

Gdzieś na trasie
Gdzieś na trasie © MARIOBIKER1973

Stary młyn wodny w Kiełczewicach
Stary młyn wodny w Kiełczewicach © MARIOBIKER1973

Dolina Bystrzycy
Dolina Bystrzycy © MARIOBIKER1973

Bystrzyca w Strzyżewicach
Bystrzyca w Strzyżewicach © MARIOBIKER1973

Piotrowice - Dworek Arkadia
Piotrowice - Dworek Arkadia © MARIOBIKER1973

Romantycznie :)
Romantycznie :) © MARIOBIKER1973



  • DST 51.73km
  • Czas 02:19
  • VAVG 22.33km/h
  • VMAX 43.10km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

12.05.2015 - Praca

Wtorek, 12 maja 2015 · dodano: 12.05.2015 | Komentarze 2


Dzisiaj był pierwszy "Zimny Ogrodnik" - Pankracy. Nic dziwnego, że rano było tylko 2C na szczęście wieczorem było już dużo cieplej.


Zimny Pankracy
Zimny Pankracy © MARIOBIKER1973


  • DST 91.25km
  • Czas 04:27
  • VAVG 20.51km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

11.05.2015 - Trening, wycieczka, zakupy

Poniedziałek, 11 maja 2015 · dodano: 11.05.2015 | Komentarze 0


Dzień bardzo udany rowerowo. Na początek było kółeczko w ramach codziennego uzależnienia od roweru ;) Po południu razem z synem Hubertem urządziłem sobie wycieczkę do lasu. Bardzo przyjemny lajcik pośród soczystej zieleni. Wieczorem obowiązkowa wizyta w piekarni.


Kościół pw. Trójcy Świętej w Chodlu
Kościół pw. Trójcy Świętej w Chodlu © MARIOBIKER1973


Wycieczka z Hubertem
Wycieczka z Hubertem © MARIOBIKER1973


Popołudniowa wycieczka
Popołudniowa wycieczka © MARIOBIKER1973


Rośnie nowy rowerzysta :)
Rośnie nowy rowerzysta :) © MARIOBIKER1973




  • DST 48.81km
  • Czas 02:35
  • VAVG 18.89km/h
  • VMAX 34.20km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

10.05.2015 - 3 Maraton Lubelski

Niedziela, 10 maja 2015 · dodano: 10.05.2015 | Komentarze 0


Zaraz po dyżurze razem z przyjaciółmi udałem się na trasę 3 Lubelskiego Maratonu aby dopingować biegaczy. Pogoda była idealna (dla biegaczy) nie za ciepło, po chmurno. Niestety później  zaczęło padać jednak deszcz nie przeszkadzał nam w świetnej zabawie. Przenosiliśmy się w kilka miejsc na trasie aby jak najdłużej dopingować prawdziwych twardzieli. Jak zawsze było bardzo wesoło. W drodze do domu zmokłem do ostatniej nitki.

3 Maraton Lubelski
3 Maraton Lubelski © MARIOBIKER1973

Gdzieś na trasie maratonu
Gdzieś na trasie maratonu © MARIOBIKER1973

Będzie co oglądać ;)
Będzie co oglądać ;) © MARIOBIKER1973

W nowym kasku ;)
W nowym kasku ;) © MARIOBIKER1973



  • DST 72.58km
  • Czas 03:31
  • VAVG 20.64km/h
  • VMAX 46.70km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

09.05.2015 - Europejski Piknik Rowerowy

Sobota, 9 maja 2015 · dodano: 09.05.2015 | Komentarze 2


Kolejna edycja Europejskiego Pikniku Rowerowego w Nasutowie. To jest już "stała" impreza rowerowa, w którą Stowarzyszenie Rowerowy Lublin mocno się angażuje. Bardzo lajtowa wycieczka dla wszystkich z wielką wyżerką na koniec. Pogoda dopisała więc imprezę można zaliczyć do bardzo udanych.

Tuż przed startem
Tuż przed startem © MARIOBIKER1973


Na trasie wycieczki
Na trasie wycieczki © MARIOBIKER1973


Już na miejscu
Już na miejscu © MARIOBIKER1973

Było wesoło ;)
Było wesoło ;) © MARIOBIKER1973


Z Kasią i Elizką
Z Kasią i Elizką © MARIOBIKER1973


Rowerowy Lublin
Rowerowy Lublin © MARIOBIKER1973


Grupówka :)
Grupówka :) © MARIOBIKER1973