Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 52.12km
  • Czas 02:29
  • VAVG 20.99km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

18.04.2015 - Praca

Sobota, 18 kwietnia 2015 · dodano: 18.04.2015 | Komentarze 0



  • DST 91.35km
  • Czas 04:20
  • VAVG 21.08km/h
  • VMAX 39.20km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

17.04.2015 - Popołudniowo

Piątek, 17 kwietnia 2015 · dodano: 18.04.2015 | Komentarze 0


http://www.gpsies.com/map.do?fileId=bukaosjbvpmbpi...



  • DST 59.72km
  • Czas 02:49
  • VAVG 21.20km/h
  • VMAX 38.40km/h
  • Temperatura 11.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

16.04.2015 - Niedrzwica i okolice

Czwartek, 16 kwietnia 2015 · dodano: 17.04.2015 | Komentarze 0


http://www.gpsies.com/map.do?fileId=pqsqbvxcvrdbni...


  • DST 83.34km
  • Czas 03:56
  • VAVG 21.19km/h
  • VMAX 40.31km/h
  • Temperatura 12.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

15.04.2015 - Test

Środa, 15 kwietnia 2015 · dodano: 16.04.2015 | Komentarze 0


Z dnia na dzień jest coraz lepiej ale po dzisiejszej wycieczce przekonałem się, że jeszcze daleka droga prze de mną. Połowa trasy z wiatrem prosto w pysk. Brak mocy po chorobie właśnie wtedy był najlepiej widoczny, na szczęście druga połowa z wiatrem i mogłem trochę odpocząć.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=rbqmrjymeqvbbr...



  • DST 52.15km
  • Czas 02:27
  • VAVG 21.29km/h
  • VMAX 41.60km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

14.04.2015 - Praca

Wtorek, 14 kwietnia 2015 · dodano: 15.04.2015 | Komentarze 0



Niedrzwica - Strzeszkowice - Krężnica - Zemborzyce - Lublin - Zemborzyce - Krężnica - Strzeszkowice - Niedrzwica


  • DST 49.82km
  • Czas 02:24
  • VAVG 20.76km/h
  • VMAX 34.90km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

13.04.2015 - Jest coraz lepiej :)

Poniedziałek, 13 kwietnia 2015 · dodano: 13.04.2015 | Komentarze 0


Słonko, deszcz, wiatr ...


  • DST 47.92km
  • Czas 02:17
  • VAVG 20.99km/h
  • VMAX 31.20km/h
  • Temperatura 16.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

12.04.2015 - Lajcikowo przy niedzieli

Niedziela, 12 kwietnia 2015 · dodano: 13.04.2015 | Komentarze 0


Na spokojnie, lajcikowo po okolicy. Wirus zrobił swoje :-( ale widać światełko w tunelu ;)


  • DST 14.59km
  • Czas 00:51
  • VAVG 17.16km/h
  • VMAX 25.60km/h
  • Temperatura 19.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

11.04.2015 - Wojna z wirusem

Sobota, 11 kwietnia 2015 · dodano: 11.04.2015 | Komentarze 3


Pieruństwo, które mnie dopadło rozwaliło mi plany na weekend. Dzisiaj było już dużo lepiej ale nadal jest nieciekawie. Kilka kilometrów koło domu (lekarz, apteka) w pięknym słoneczku. Przy okazji zniknęły nadprogramowe poświąteczne kilogramy.


  • DST 5.36km
  • Czas 00:29
  • VAVG 11.09km/h
  • Sprzęt Inny ;)
  • Aktywność Jazda na rowerze

10.04.2015 - Pięć rund z Kliczką ;)

Piątek, 10 kwietnia 2015 · dodano: 11.04.2015 | Komentarze 3


Właśnie tak się czułem jak zwlokłem się z rano z wyrka. Okazało się, że dopadło mnie jakieś cholerstwo. Bolało mnie wszystko (łącznie z włosami ;)). Nie ryzykowałem jazdy do pracy rowerem i wybrałem nasze "kochane" PKP. Jednak postanowiłem sprawdzić czy w takim stanie da się przejechać choć kilka kilometrów ( Lubelski Rower Miejski). Niecałe trzy kilometry dały mi nieźle w kość. Na szczęście po pracy miałem z górki :).


  • DST 81.76km
  • Czas 03:49
  • VAVG 21.42km/h
  • VMAX 42.70km/h
  • Temperatura 10.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

09.04.2015 - Coś się dzieje ...

Czwartek, 9 kwietnia 2015 · dodano: 10.04.2015 | Komentarze 0


Piękne słoneczko od rana, trochę wolnego czasu więc wszystko zapowiadało się jak najlepiej. Pierwszy locik do Lublina po odbiór zamówionego błotnika (topeak mtx defender) do mojego bagażnika.
Jeszcze tylko pokrowiec przeciwdeszczowy i będzie komplet.
Później włóczenie się po okolicy. Pod wieczór co mnie zaczęło "pobierać" ale pomyślałem, że to chwilowe-przejściowe.

W wersji ultra light
W wersji light © MARIOBIKER1973