Info

avatar Jestem Mariobiker1973 z miejscowości Niedrzwica Duża. Mam przejechane 179330.87 kilometrów w tym 0.00 w terenie. Jeżdżę z prędkością średnią 21.54 km/h i się wcale nie chwalę.
Więcej o mnie.

button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl button stats bikestats.pl

Wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy Mariobiker1973.bikestats.pl

Archiwum bloga

  • DST 53.37km
  • Czas 02:34
  • VAVG 20.79km/h
  • VMAX 41.30km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

19.03.2015 - Czy to juz wiosna ?

Czwartek, 19 marca 2015 · dodano: 19.03.2015 | Komentarze 0


Rano powrót z pracy ( piękny słoneczny poranek ). Lekki wietrzyk i tylko kilka stopni powyżej zera. Później pokręciłem się po okolicy. Zrobiło się ciepło (8C) i przyjemnie. To chyba już wiosna :) nad głowami świergot ptaków i w powietrzu unosi się zapach wiosny.

 Zalew Zemborzycki
Zalew Zemborzycki © MARIOBIKER1973


DDR nad zalewem
DDR nad zalewem © MARIOBIKER1973


Piękny początek dnia :)
Piękny początek dnia :) © MARIOBIKER1973


Poszukiwanie wiosny
Poszukiwanie wiosny © MARIOBIKER1973


Poszukiwanie wiosny II
Poszukiwanie wiosny II © MARIOBIKER1973



  • DST 68.21km
  • Czas 03:14
  • VAVG 21.10km/h
  • VMAX 44.20km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

18.03.2015 - Dolina Bystrzycy + praca

Środa, 18 marca 2015 · dodano: 18.03.2015 | Komentarze 3


Pięknie, słonecznie tylko wiatr nadal przeszkadza.
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=jofrceawhqvszw...
Wieczorem do pracy.

Nad Bystrzycą
Nad Bystrzycą © MARIOBIKER1973

Cmentarz wojenny w Borkowiźnie
Cmentarz wojenny w Borkowiźnie © MARIOBIKER1973

Już prawie wiosna :)
Już prawie wiosna :) © MARIOBIKER1973

W drodze do pracy
W drodze do pracy © MARIOBIKER1973



  • DST 51.82km
  • Czas 02:28
  • VAVG 21.01km/h
  • VMAX 42.40km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

17.03.2015 - Praca

Wtorek, 17 marca 2015 · dodano: 18.03.2015 | Komentarze 0


Niedrzwica - Strzeszkowice - Krężnica - Zemborzyce - Lublin - Zemborzyce - Krężnica - Strzeszkowice - Niedrzwica


  • DST 58.38km
  • Czas 02:51
  • VAVG 20.48km/h
  • VMAX 41.30km/h
  • Temperatura 9.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

16.03.2015 - Niedrzwica i okolice

Poniedziałek, 16 marca 2015 · dodano: 16.03.2015 | Komentarze 1


Słonecznie lecz wietrznie, najważniejsze, że nie padało.
Jak na poniedziałek nie było źle ;) Troszkę rano, troszkę w południe i jakoś się te kaemy ciuła :)




  • DST 72.81km
  • Czas 03:22
  • VAVG 21.63km/h
  • VMAX 41.40km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

15.03.2015 - Nareszcie nie pada

Niedziela, 15 marca 2015 · dodano: 16.03.2015 | Komentarze 0



Rano powrót z pracy a później dopadł mnie taki leń, że dopiero późnym wieczorem wybrałem się na rower. (Niedrzwica - Kraśnik - Niedrzwica)


  • DST 66.67km
  • Czas 03:14
  • VAVG 20.62km/h
  • VMAX 39.50km/h
  • Temperatura 3.0°C
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

14.03.2015 - City Trail Lublin

Sobota, 14 marca 2015 · dodano: 14.03.2015 | Komentarze 2


Pogoda nadal okropna :( dżdżysto i wietrznie.
Dzisiaj odbył się ostatni ostatni bieg w cyklu City Trial. Wśród uczestników biegu znalazło się kilka osób które oprócz biegania jeżdżą na rowerach z RL. Najwazniejsze było to, że jutro jedna z naszych koleżanek (Eliza) obchodzi urodziny i postanowiliśmy zrobić jej niespodziankę dzień wcześniej :) Na mecie odśpiewaliśmy jej STO LAT, nie zabrakło oczywiście urodzinowego tortu.

Eliza i Kasia tuż przed metą. Solenizantka jeszcze się niczego nie spodziewa ;)
Eliza i Kasia tuż przed metą. Solenizantka jeszcze się niczego nie spodziewa ;) © MARIOBIKER1973

Wszystkiego najlepszego Elizko :)
Wszystkiego najlepszego Elizko :) © MARIOBIKER1973

Kubek też musi być rowerowy
Kubek też musi być rowerowy © MARIOBIKER1973

Urodzinowy torcik
Urodzinowy torcik © MARIOBIKER1973

Lublin City Trial
Lublin City Trial © MARIOBIKER1973



  • DST 17.69km
  • Czas 00:53
  • VAVG 20.03km/h
  • VMAX 28.40km/h
  • Temperatura 2.0°C
  • Sprzęt Zimówka - Wisienka
  • Aktywność Jazda na rowerze

13.03.2015 - Deszczowo

Piątek, 13 marca 2015 · dodano: 14.03.2015 | Komentarze 0

 
Pogoda okropna przez cały dzień (zimno, deszcz ze śniegiem itd ). Kilka kilometrów późnym wieczorem na odmulenie po całodziennym dyżurze.


  • DST 60.64km
  • Czas 02:55
  • VAVG 20.79km/h
  • VMAX 51.32km/h
  • Temperatura 6.0°C
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

12.03.2015 - Wietrznie i mokro

Czwartek, 12 marca 2015 · dodano: 12.03.2015 | Komentarze 0


Chłodno, wietrznie a na koniec troszkę deszczu :(
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=efcynrjtgzbmoj...



  • DST 54.81km
  • Czas 02:31
  • VAVG 21.78km/h
  • VMAX 39.50km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

11.03.2015 - Małe co nie co

Środa, 11 marca 2015 · dodano: 12.03.2015 | Komentarze 0



Rano powrót z pracy. Było pogodnie i rześko (1C). Później pokręciłem się troszkę po okolicy a pogoda z godziny na godzinę robiła się coraz mniej rowerowa. Zrobiło się wietrznie i po chmurno na szczęście nic nie padało. Wieczorem oczywiście obowiązkowa wizyta w piekarni.


  • DST 66.71km
  • Czas 02:58
  • VAVG 22.49km/h
  • VMAX 47.80km/h
  • Sprzęt Kellys Scarpe
  • Aktywność Jazda na rowerze

10.03.2015 - Kółko po okolicy + praca

Wtorek, 10 marca 2015 · dodano: 10.03.2015 | Komentarze 0


Piękna słoneczna pogoda i oczywiście brak czasu na dłuższą jazdę :(
( Niedrzwica - Osmolice - Piotrowice - Strzyżewice - Kajetanówka - Załucze - Borzechów - Warszawiaki - Niedrzwica ). Wieczorem do pracy.