Info
Więcej o mnie.
Moje rowery
Wykres roczny
Archiwum bloga
- 2026, Maj4 - 0
- 2026, Kwiecień1 - 0
- 2026, Marzec6 - 0
- 2026, Luty3 - 0
- 2025, Październik1 - 0
- 2025, Kwiecień1 - 0
- 2024, Sierpień7 - 0
- 2024, Czerwiec1 - 0
- 2024, Marzec2 - 0
- 2023, Październik13 - 0
- 2023, Wrzesień28 - 0
- 2023, Sierpień39 - 0
- 2023, Lipiec40 - 0
- 2023, Czerwiec33 - 2
- 2023, Maj34 - 0
- 2023, Kwiecień13 - 0
- 2023, Styczeń2 - 0
- 2020, Sierpień18 - 0
- 2020, Lipiec48 - 0
- 2020, Czerwiec37 - 0
- 2020, Maj35 - 0
- 2020, Kwiecień51 - 0
- 2020, Marzec53 - 0
- 2020, Luty41 - 0
- 2020, Styczeń48 - 1
- 2019, Grudzień9 - 1
- 2019, Listopad12 - 0
- 2019, Październik31 - 7
- 2019, Wrzesień30 - 0
- 2019, Sierpień32 - 1
- 2019, Lipiec31 - 0
- 2019, Czerwiec30 - 5
- 2019, Maj31 - 2
- 2019, Kwiecień30 - 2
- 2019, Marzec31 - 2
- 2019, Luty10 - 0
- 2019, Styczeń21 - 2
- 2018, Grudzień26 - 2
- 2018, Listopad30 - 7
- 2018, Październik31 - 4
- 2018, Wrzesień26 - 9
- 2018, Sierpień30 - 0
- 2018, Lipiec31 - 0
- 2018, Czerwiec30 - 3
- 2018, Maj31 - 1
- 2018, Kwiecień29 - 4
- 2018, Marzec30 - 0
- 2018, Luty29 - 4
- 2018, Styczeń31 - 4
- 2017, Grudzień22 - 0
- 2017, Listopad30 - 1
- 2017, Październik31 - 2
- 2017, Wrzesień27 - 18
- 2017, Sierpień29 - 9
- 2017, Lipiec30 - 5
- 2017, Czerwiec29 - 21
- 2017, Maj31 - 4
- 2017, Kwiecień31 - 9
- 2017, Marzec32 - 4
- 2017, Luty28 - 0
- 2017, Styczeń31 - 16
- 2016, Grudzień26 - 19
- 2016, Listopad30 - 3
- 2016, Październik31 - 10
- 2016, Wrzesień30 - 12
- 2016, Sierpień28 - 23
- 2016, Lipiec31 - 21
- 2016, Czerwiec30 - 18
- 2016, Maj32 - 6
- 2016, Kwiecień30 - 11
- 2016, Marzec31 - 12
- 2016, Luty29 - 10
- 2016, Styczeń31 - 6
- 2015, Grudzień31 - 6
- 2015, Listopad30 - 16
- 2015, Październik31 - 22
- 2015, Wrzesień30 - 28
- 2015, Sierpień33 - 10
- 2015, Lipiec30 - 43
- 2015, Czerwiec30 - 11
- 2015, Maj32 - 34
- 2015, Kwiecień30 - 26
- 2015, Marzec31 - 38
- 2015, Luty29 - 43
- 2015, Styczeń31 - 29
- 2014, Grudzień30 - 0
- 2014, Listopad32 - 0
- 2014, Październik31 - 2
- 2014, Wrzesień30 - 3
- 2014, Sierpień31 - 2
- 2014, Lipiec33 - 0
- 2014, Czerwiec30 - 3
- 2014, Maj34 - 2
- 2014, Kwiecień37 - 0
- 2014, Marzec32 - 0
- 2014, Luty21 - 1
- 2014, Styczeń24 - 0
- DST 53.48km
- Czas 02:26
- VAVG 21.98km/h
- VMAX 39.70km/h
- Temperatura 1.0°C
- Sprzęt Kellys Scarpe
- Aktywność Jazda na rowerze
18.02.2015
Środa, 18 lutego 2015 · dodano: 18.02.2015 | Komentarze 1
Mimo całkiem znośnej pogody, tylko na tyle mogłem sobie pozwolić.
Jak zawsze brak czasu :(
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qltdbpjbdjhxht...
- DST 20.14km
- Czas 01:02
- VAVG 19.49km/h
- VMAX 28.90km/h
- Temperatura -4.0°C
- Sprzęt Kellys Scarpe
- Aktywność Jazda na rowerze
17.02.2015
Wtorek, 17 lutego 2015 · dodano: 17.02.2015 | Komentarze 0
Wieczorna przejażdżka na odmulenie po pracy. Dłużej się nie dało bo hebel był niemiłosierny.
- DST 32.15km
- Czas 01:36
- VAVG 20.09km/h
- VMAX 31.30km/h
- Temperatura -2.0°C
- Sprzęt Kellys Scarpe
- Aktywność Jazda na rowerze
16.02.2015
Poniedziałek, 16 lutego 2015 · dodano: 16.02.2015 | Komentarze 3
Dzisiaj pogoda tylko przez okno wyglądała na idealną. W zestawie z pięknym słońcem był pieruńsko lodowaty wiatr, chyba nawet silniejszy niż wczoraj. A temperatura poniżej zera. Troszkę pokręciłem się po okolicy a wieczorem oczywiście wizyta w ulubionej piekarni.

Wieczorne pączki © MARIOBIKER1973

Bardzo miła niespodzianka :) © MARIOBIKER1973
- DST 204.88km
- Czas 09:29
- VAVG 21.60km/h
- VMAX 62.70km/h
- Sprzęt Kellys Scarpe
- Aktywność Jazda na rowerze
15.02.2015 - Sandomierz
Niedziela, 15 lutego 2015 · dodano: 15.02.2015 | Komentarze 8
Niedrzwica - Osmolice - Strzyżewice - Zakrzówek - Sulów - Szastarka - Polichna - Wolnica - Modliborzyce - Zaklików - Lipa - Radomyśl - Zaleszany - Gorzyce - Sandomierz - Dwikozy - Zawichost - Annopol - Kraśnik - Wilkołaz - Niedrzwica
Zamiast grzecznie pójść spać po nocnym dyżurze to wymyśliłem sobie wycieczkę do Sandomierza. Przy okazji odwiedziłem dwa sąsiadujące z lubelskim województwa - Podkarpackie i Świętokrzyskie. Słoneczko pięknie świeciło wietrzyk dmuchał w plecy po prostu wycieczka ideał. Niestety nic nie trwa wiecznie. Kilka kilometrów przed Sandomierzem (w Gorzycach) Nie wiadomo kiedy i po co na koło usiadły mi dwa owczarki. Całkiem duże a w dodatku nie lubiące rowerzystów. Adrenalina zadziałała i od razu depnołem na pedały, coś tylko zatrzeszczało (w kolanach). Kundle miały niezłą kondycję i przez prawie pół kilometra cisnęły ponad 50 km/h aż zrezygnowały. Po krótkim spacerku na Sandomierskim Rynku ruszyłem w drogę powrotną. Nie dosyć, że wmordewind, ziąb pieruński to na dokładkę kolano mocno odczuło sprint przed kundlami. Cóż było robić, w tempie turystyczno-rekreacyjnym dowlokłem się do domu. Po powrocie sprawdziłem temperaturę było -4C !

Pochmurny Zaklików (jeszcze) © MARIOBIKER1973

Sulów - stok narciarski (bez śniegu) © MARIOBIKER1973

Źródło Bystrzycy © MARIOBIKER1973

Kościół w Modliborzycach © MARIOBIKER1973

Lasy Janowskie © MARIOBIKER1973

Podkarpackie :) © MARIOBIKER1973

Ryneczek w Zaklikowie © MARIOBIKER1973

Lipa - Rekonstrukcja Przejścia Granicznego © MARIOBIKER1973

Rekonstrukcja Przejścia Granicznego © MARIOBIKER1973

San w Radomyślu © MARIOBIKER1973

Świętokrzyskie :) © MARIOBIKER1973

Panorama Sandomierza © MARIOBIKER1973

Wisła w Sandomierzu © MARIOBIKER1973

Sandomierski Rynek © MARIOBIKER1973

Lubelskie :) © MARIOBIKER1973
- DST 77.94km
- Czas 03:35
- VAVG 21.75km/h
- VMAX 43.30km/h
- Temperatura 5.0°C
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
14.02.2015
Sobota, 14 lutego 2015 · dodano: 14.02.2015 | Komentarze 2
Ostatni dzień "męczenia" się na nie swoim rowerku ;)
Dys - Nasutów - Krasienin - Starościn - Rudno - Michów - Abramów - Garbów - Piotrowice - Jakubowice - Dys
Od jutra wracam do jazdy na moim poczciwym rowerze - nareszcie :)
- DST 41.62km
- Czas 02:04
- VAVG 20.14km/h
- VMAX 39.50km/h
- Temperatura -2.0°C
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
13.02.2015
Piątek, 13 lutego 2015 · dodano: 14.02.2015 | Komentarze 0
Piątek trzynastego przywitał mnie pięknym słoneczkiem. Prawie bezwietrznie, temperatura rano -2C więc do pracy śmignołem rowerem. Po powrocie z pracy jeszcze kilka km.

Piękny wschód słońca © MARIOBIKER1973
- DST 60.92km
- Czas 02:55
- VAVG 20.89km/h
- VMAX 37.90km/h
- Temperatura 1.0°C
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
12.02.2015
Czwartek, 12 lutego 2015 · dodano: 13.02.2015 | Komentarze 2
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=qwynmhcofuhxjl...- DST 52.48km
- Czas 02:28
- VAVG 21.28km/h
- VMAX 37.80km/h
- Temperatura 2.0°C
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
11.02.2015
Środa, 11 lutego 2015 · dodano: 11.02.2015 | Komentarze 0
Ciąg dalszy wycieczek sentymentalnych ;)
http://www.gpsies.com/map.do?fileId=mlexibpmrshgvz...
- DST 56.72km
- Czas 02:38
- VAVG 21.54km/h
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
10.02.2015
Wtorek, 10 lutego 2015 · dodano: 10.02.2015 | Komentarze 2
Z wczorajszego śniegu przy dodatniej temperaturze pozostało niewiele czyli syf na drodze. Korzystając z okazji, że ujeżdżam górala brata pozwoliłem sobie na małe co nie co w terenie.

Terenik ;) © MARIOBIKER1973

Klasztor Sióstr Karmelitanek Bosych © MARIOBIKER1973
- DST 42.91km
- Czas 02:08
- VAVG 20.11km/h
- Sprzęt Inny ;)
- Aktywność Jazda na rowerze
09.02.2015
Poniedziałek, 9 lutego 2015 · dodano: 10.02.2015 | Komentarze 3
Nocna jazda dla rozładowania nerwów po bardzo niemiłym poniedziałku. Na koniec zmiany klient tak mnie zagotował, że miałem ochotę kogoś rozszarpać. Na szczęście rower jest idealnym sposobem na rozładowanie złej energii. Na koniec zaczął sypać śnieg i do domu wróciłem jak bałwan ;)

Nocny kościółek © MARIOBIKER1973

No i zima © MARIOBIKER1973



